Thumbnail image
Orë dore Trussardi R2453120502
178.10 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga marka Trusardi, i bërë nga çeliku që nuk ndryshket me ngjyrë ari. Ka mbrendësi të bardhë, nuk përmban kronograf me indekse dhe akrepa mjaft modern. Aksesori mund të kombinohet me çdo veshje. Produkti në fjalë vjen me një kuti origjinale nga Trussardi.

Cilësitë

Prodhuesi Trussardi
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 36
  • 42
Frekuenca e memories [GB/s] 8,5
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Ari
GTIN 8033288791492
Kodi i produktit hTS157

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen