Thumbnail image
Orë dore Trussardi No Swiss T-Evolution R2451123003
137.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orët nga Trussardi janë të dekoruara për zotërinjtë të cilët ndjekin kombinimin e kualitetit dhe të dizajnit të përjetshëm. Sipërfaqja e brendshme në ngjyrë të zezë rrëmben vëmendjen tuaj me shikim të parë. E pajisur me dy kronografë dhe dizajn të mahnitshëm të akrepave. Korniza është e punuara nga çeliku kualitativ rezistent nda ndryshkjes. Rripi është i punuar nga lëkura në ngjyrë të zezë dhe e dizajnuar me model krokodili. Kjo orë punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 30 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Trussardi
Origjina Itali
Gjinia Meshkuj
Kronograf 2 kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 40
  • 44
Nr. i pjesëve 9
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Datë Datë
Tjera Dual Time
GTIN 8033288791652
Kodi i produktit hTS160

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen