Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger Pippa 1781766
116.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Tommy Hilfiger, e cila vjen e kombinuar me një brez nga najlloni dhe kornizë nga çeliku. Korniza e veshur me ari kombinohet bukur me rripin me ngjyrë të kaltër dhe kuqe. Pjesa e brendshme ka ngjyrë të argjendët e dekoruar me numra dhe akrepa të thjeshtë me ngjyrë të artë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 6
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kaltër
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 35
  • 39
GTIN 7613272231671
Kodi i produktit hTH1024

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen