Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger Olivia 1781909
151.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e modës për femra nga marka e mirënjohur Tommy Hilfiger. Ajo vjen me përmasa mesatare, me përpunim nga çeliku cilësor i veshur me argjend. Pjesa e brendshme e orës ka ngjyrë të argjendët dhe ëshë dekoruar me logon, gurë shkëlqyes dhe akrepa e indekse elegante me ngjyrë të bronztë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 28
  • 32
Pesha 59 g
GTIN 7613272273602
Kodi i produktit hTH1223

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen