Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger Christian 1791356
128.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar për meshkuj nga Tommy Hifliger, e cila vjen e kombinuar me një rrip me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë dhe orës me kornizë metali me ngjyrë argjendi, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora analoge përmban dy kronografë, është rezistente ndaj ujit, dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 2 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Ditët e javës
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 40
  • 44
Nr. i pjesëve 9
Materiali Lëkurë
Ngjyra Zezë
GTIN 7613272237413
Kodi i produktit hTH1151

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen