Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger Christian 1791354
126.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga Tommy Hilfiger me dizajn ekstravagant, që ju lë pa fjalë qysh në shikim të parë. Ky aksesor unik është i përbërë prej çelikut me cilësi të lartë, me ekran 2 kronografik, ngjyrë të kaltërt në kombinim të përkryer me rripa prej argjendi. Ora posedon mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit. Kjo orë përshtatet bukur me veshjet tuaja dhe vie me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kaltër
Kronograf 2 kronometër
Fosforoshent Akrepa
Materiali i rripit Rrip
Numri
  • 40
  • 44
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Nr. i pjesëve 9
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Datë Ditët e javës
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
GTIN 7613272237390
Kodi i produktit hTH1150

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen