Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger 1791364
126.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar për meshkuj nga Tommy Hifliger, e cila vjen e kombinuar me një rrip me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ekrani i zi me një model delikat përmban tre kronografë me funksion datash dhe ditë të javës, me një shkëlqim të zi të zbukuruar me një kuti çeliku dhe një rrip lëkure. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë dhe orës me kornizë metali me ngjyrë argjendi, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora analoge është rezistente ndaj ujit, dhe mekanizëm të modelit QUARTZ. E papërshkueshëm nga uji: 5 ATM / 5 BAR.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Tjera 24 orë
Nr. 46
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Datë Datë
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
  • 12
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 12 orë
Materiali Lëkurë
Ngjyra Zezë
GTIN 7613272237499
Kodi i produktit hTH1158

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen