Thumbnail image
Orë dore Tommy Hilfiger 1791362
143.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Tommy Hilfiger, e cila vjen me një dizajn të mahnitshëm nga çeliku dhe lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë argjendi pjesërisht të veshur me lëkurë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora ka numrator në ngjyrë të zezë dhe tre kronografë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 5BAR/ATM dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik me aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Tommy Hilfiger
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Tjera 24 orë
Nr. 46
Përmbajtja Mineral
Stili Elegant
Forma Rreth
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Datë Datë
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
  • 12
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 12 orë
Materiali Lëkurë
Ngjyra
  • Kafe
  • Hirtë
GTIN 7613272237475
Kodi i produktit hTH1156

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen