Thumbnail image
Orë dore Timex TW2P96700
78.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore nga Timex për të dy gjinitë me dizajn unik me ekran të bardhë të rrethuar me ngjyrë ari dhe të kombinuar me rripa të kaftë të dekoruar me numra. Ky aksesorë është përpunuar prej bronzi me lëkurë të vërtetë dhe me dritë Indiglo punon me mekanizëm Quartz. Kjo orë e bukur është rezistente ndaj ujit.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Unisex
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Përmbajtja Mineral
Forma Rreth
Lloji i produktit Klasik
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Numri
  • 42
  • 42
Nr. i pjesëve 9
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Materiali Lëkurë
Kronograf Pa kronometër
Ngjyra
  • Kafe
  • Bezhë
GTIN 753048652327
Kodi i produktit hTM2084

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen