Thumbnail image
Orë dore Timex Allied Coastline TW2R47300
81.96 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën analoge të dizajnuar për meshkuj nga Timex, e cila vjen e kombinuar me një rrip me dizajn të thjeshtë me material nga tekstili. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë bezhë me kornizë ngjyrë argjendi me tre kronografë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Numri 42
Kronometër me saktësi 1/1 sekond
Koha maksimale e operimit max. 30 minuta
Ngjyra
  • Kafe
  • Bezhë
Materiali i rripit Tekstil
GTIN 753048716494
Kodi i produktit hTM2264

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen