Thumbnail image
Orë dore Timex Adventure Series T2N739
126.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë masive e dorës për meshkuj nga marka Timex. Vjen me kornizë nga çeliku cilosor me shtresë PVD dhe rrip nga lëkura me ngjyrë kafe. Pjesa e brenshme me po të njëjtën ngjyrë me rripin kap një dizajn të bukur me detaje verdhë-jeshile, ndriçim Indiflo dhe akrepa e indekse lumineshente. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, është i pajisur me termometër dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Ngjyra Kafe
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Datë Datë
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Numri 45
Kapaciteti i baterisë 53
Pesha 90 g
Fosforoshent Akrepa
Tjera Termometër
GTIN 753048406210
Kodi i produktit hTM1445

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen