Thumbnail image
Orë dore Swatch Wildchic GV130
74.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Swatch. Modeli është tërësisht i kaltërt, kombinuar me rripa silikoni me dizajn leopardi që kombinohet me çdo veshje në përsosmëri. Aksesori është rezistent ndaj ujit deri në 30 metra thellësi dhe ka dimensione 34x39x9 mm.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Kafe
Materiali Silikon
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 34
  • 39
Nr. i pjesëve 9
GTIN 7610522768000
Kodi i produktit hSW828

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen