Thumbnail image
Orë dore Swatch Skinsuit SVOB101
118.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar nga Swatch. Modeli ka mbrendësi me ngjyrë të bardhë dhe është e kombinuar me rripa silikoni të cilësisë së lartë me ngjyrë të zezë që përshtatet me çdo veshje në përsosmëri. Aksesori është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Zezë
Materiali Silikon
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 37
  • 41
Pesha [g] 16
Fosforoshent Akrepa
GTIN 7610522767737
Kodi i produktit hSW811

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen