Thumbnail image
Orë dore Swatch Silverall GM416A
75.37 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar nga Swatch, që mund të bartet nga dy gjinitë. Modeli është i punuar nga çeliku i cilësisë së lartë me ngjyrë argjendi që përshtatet me çdo kombinim të veshjes tuaj duke ju dhuruar pamje elegante dhe moderne.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Argjendtë
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 34
  • 39
Nr. i pjesëve 9
GTIN 7610522689503
Kodi i produktit hSW826

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen