Thumbnail image
Orë dore Swatch Red Track SUSM403
129.65 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Swatch. Modeli ka mbrendësi me ngjyrë të bardhë, përmban tri kronograf dhe është e kombinuar me rripa silikoni të cilësisë së lartë me ngjyrë të kuqe që përshtatet me çdo veshje në përsosmëri. Aksesori është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kuqe
Materiali Silikon
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Kronometër me saktësi 1/10 sekond
Koha maksimale e operimit max. 60 minuta
Numri 42
Nuanca 14
GTIN 7610522763654
Kodi i produktit hSW794

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen