Thumbnail image
Orë dore Swatch Perlato GE247
75.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Swatch. Modeli ka mbrendësi me ngjyrë gri, me indekse me ngjyrë të kuqe që ju mundëson ta shihni orën në çdo kohë. Kombinuar me rripa silikoni të cilësisë së lartë me ngjyrë bezhë përshtatet me çdo veshje në përsosmëri. Aksesori është rezistent ndaj ujit dhe ka dimensione 34x39x9 mm, që do të përputhet me dorën tuaj në mënyrë të përsosur.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bezhë
Materiali Silikon
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 34
  • 39
Nr. i pjesëve 9
GTIN 7610522692688
Kodi i produktit hSW824

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen