Thumbnail image
Orë dore Swatch Pastillo GR708
76.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur i dizajnuar enkas për femra nga Swatch. Modeli unik me dizajn shumëngjyrësh dhe me rripa silikoni të cilësisë së lartë, që kombinohet me çdo veshje. Aksesori është rezistent ndaj ujit deri në 30 metra thellësi dhe ka dimensione 34x38x8 mm.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Artë
Materiali Silikon
Lloji i produktit Me ngjyra
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Ditët e javës
Numri 34
Nr. 38
GTIN 2376873668974
Kodi i produktit hSW865

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen