Thumbnail image
Orë dore Swatch Blue Choco GM415
67.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Swatch. Pamja e fytyrës së tyre mburret me një hije të këndshme kaltërt që kënaq syrin tuaj. Është zbukuruar me duar të argjendta dhe shenja të shkëlqyera argjendi, me rripa lëkure të cilësisë së lartë me qepje të kundërt. Një element interesant është një pjesa e pasme e saj e tejdukëshme që ju lejon të shikoni brenda orës, duke krijuar një efekt të rafinuar. Aksesori është rezistent ndaj ujit dhe kombinohet në mënyrë të përkryer me çdo veshje.

Cilësitë

Prodhuesi Swatch
Origjina Zvicër
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kaltër
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Datë
Fosforoshent Akrepa
Numri
  • 34
  • 39
Nr. i pjesëve 9
GTIN 7610522247352
Kodi i produktit hSW825

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen