Thumbnail image
Orë dore Skagen Hagen SKW6287
134.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli i veçantë i orës Skagen me kapak në formë katrore e bën të preferuarin e çdo mashkulli. Kjo orë është e dizajnuar nga lëkura cilësore dhe çeliku me ngjyrë argjendi. Në sipërfaqen e brendshme dallohen akrepat dhe indeksët e hollë me shkëlqim argjendi. Sa i përket mekanizmit, punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 50 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Skagen
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Ngjyra Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 29
GTIN 4053858671942
Kodi i produktit hSK116

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen