Thumbnail image
Orë dore Secco S K103-0
23.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo orë shumë e bukur e dizajnuar për fëmijë ka kornizë metalike dhe rripa elegant silikoni me ngjyrë të kuqe me diellin që buzëqesh. Ora analoge është rezistente ndaj ujit deri në 3 ATM dhe punon me mekanizmin Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Secco
Origjina Republika Çeke
Grupmosha Fëmijë
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Ngjyra
  • Bardhë
  • Kuqe
Materiali Silikon
Madhësia e unazave 27
Numri 30
Nr. i pjesëve 7
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 8590669057887
Kodi i produktit hSO006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen