Thumbnail image
Orë dore Secco S DOB-006
37.52 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore Secco për të gjithë ata që duan aksesorët modern. Ora është e tëra e punuar nga plastika me ngjyrë të zezë. Në shikim të parë, ekrani do t'ju tërheq me shifra qartë të lexueshme dhe akrepa lumineshent, që në sajë të dritës ju lejonë të shhni orën në errësirë. Ora ka bateri të modelit Quartz, është rezistente ndaj ujit deri në 10 ATM dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Secco
Origjina Republika Çeke
Gjinia Unisex
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Fosforoshent Akrepa
Diametri i filterit [mm]
  • 40,5
  • 40,5
Ndriçim i pasëm Ndriçim i pasëm
GTIN 8590669167845
Kodi i produktit hSO328

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen