Thumbnail image
Orë dore Secco A5011 3-234
35.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Secco, e cila vjen e kombinuar me një brez të gërshetuar dhe kornizë nga metali me ngjyrë argjendi. Ora ka tre kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të hirtë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka mekanizëm të modelit QUARTZ dhe vjen me kutinë origjinale Secco.

Cilësitë

Prodhuesi Secco
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 35
  • 39
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra Argjendtë
GTIN 8590669191338
Kodi i produktit hSO186

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen