Thumbnail image
Orë dore Scuderia Ferrari 0830282
86.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e bërë për tifozët e asfaltit të nxehtë dhe motorët e garave Formula 1. Modeli vjen me një rrip silikoni në ngjyrë të kuqe dhe një numrator jokonvencional me dizajn i cili përmban ngjyrat e markës së njohur Ferrari. Nuk përmban kronograf, ka parametra të mëdhenj dhe funksionon me sistemin kuarc. Numratori i orës mbrohet nga një xham i fortë mineral dhe është rezistente ndaj ujit deri në 5 ATM/ 5 BAR. Aksesor i cili do t'ju bëjë të bini në sy.

Cilësitë

Prodhuesi Scuderia Ferrari
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Sportiv
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Kuqe
Materiali Silikon
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri 47
Faqe 51
Pesha 68 g
GTIN 7613272192965
Kodi i produktit hSF158

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen