Thumbnail image
Orë dore Scuderia Ferrari 0820021
195.62 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore nga marka Scuderia Ferrari në shikim të parë do ta dëshirojnë të gjitha zonjat që i duan aksesorët elegant. Dialogu i tyre i zi qëndron në një dizajn minimalist dhe detajet të arta së bashku me gurët shkëlqyes i japin një pamje mjaft mahnitëse. Ka rripa lëkure me ngjyrë të zezë të cilësisë së lartë dhe kombinohet me çdo veshje.

Cilësitë

Prodhuesi Scuderia Ferrari
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
GTIN 7613272243506
Kodi i produktit hSF139

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen