Thumbnail image
Orë dore Scream SC550NK-9167A
26.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore nga marka Scream unike dhe e pakrahasueshme. Ora analoge vjen e kombinuar me një rrip dhe kornizë nga metali me ngjyrë argjendi. Ora analoge ka dy kronografë, është rezistente ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ. Kjo orë shumë elegante dhe vjen me kutinë origjinale të Sream.

Cilësitë

Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]
 • 42
 • 42
Forma e orës Rrumbullakët
Lloji i mekanizmit
 • Quartz - bateri
 • Quartz - bateri
Lloji i peshores Analoge
Përmbajtja
 • Mineral
 • Mineral
Nuanca
 • Metal
 • Metal
Madhësia
 • E madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
 • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Prodhuesi Scream
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Numri
 • 42
 • 42
Forma Rreth
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Rezistente ndaj ujit 0 ATM/0 BAR
Ngjyra
 • Argjendtë
 • Bardhë
GTIN 8592445093942
Kodi i produktit hSC057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen