Thumbnail image
Orë dore Scream SC550-9668D
49.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për meshkuj nga marka Scream, kjo paisje është ajo që ju duhet gjithmon. E paisur me 3 kronografë, treguesin e datës dhe ditës, rripi nga lëkura e vërtet me ngjyrë të bardhë. I papërshkushëm nga uji dhe bateri Quartz. Parametrat e orës: 50x58mm.

Cilësitë

Prodhuesi Scream
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
  • 58
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Ditët e javës
Ngjyra Bardhë
GTIN 8592445039889
Kodi i produktit hSC067

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen