Thumbnail image
Orë dore Scream SC550-9668C
49.03 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

A po kërkoni një orë që mund ta përdorni me çdo veshje? Pra kjo paisje është ajo që ju duhet. E paisur me 3 kronografë, treguesin e datës dhe ditës, rripi nga lëkura e vërtet me ngjyrë të zezë. I papërshkushëm nga uji dhe bateri Quartz. Parametrat e orës: 50x58mm.

Cilësitë

Prodhuesi Scream
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
  • 58
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Datë Ditët e javës
GTIN 8592445039872
Kodi i produktit hSC063

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen