Thumbnail image
Orë dore Royal London 41366-04
132.49 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore nga marka Royal London me material mjaft cilësor çeliku inox me nuancë rozë. Ka mbrendësi të bardhë me indekse dhe akrepa mjaft modernë, nuk përmban kronografë por e ka treguesin e datës. Aksesori përshtatet me çdo stil, dhe do tju shtojë një elegancë veshjes tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Rozë e artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri
  • 42
  • 42
Nr. i pjesëve 7
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 5051496082754
Kodi i produktit hRL609

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen