Thumbnail image
Orë dore Royal London 41366-02
125.59 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore mbretërore për meshkuj nga Royal London posedon dizajn jashtëzakonisht të bukur me ekran të bardhë të kombinuar për bukuri me rripa ngjyrë ari. Kjo orë është e përpunuar prej çelikut dhe punon me mekanizëm Quartz. Karakteristikë e kësaj ore është fakti që është rezistente ndaj ujit dhe që e tregon edhe datën.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Ari
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri
  • 42
  • 42
Nr. i pjesëve 7
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 5051496082730
Kodi i produktit hRL608

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen