Thumbnail image
Orë dore Royal London 41366-01
71.93 € 100.35 € (-28%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Royal London, e cila vjen në një dizajn klasik çeliku. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit dhe kornizës së çelikut me orën me indekse e tregues ngjyrë argjendi, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri
  • 42
  • 42
Nr. i pjesëve 7
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 5051496082723
Kodi i produktit hRL607

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen