Thumbnail image
Orë dore Royal London 41358-01
46.89 € 91.12 € (-49%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ora Royal London për meshkuj, janë me të vërtetë një copë dizajni. Dialogu i tyre i errët gri vjen në shikim të parë me duar të shkëlqyera argjendi dhe numra romakë që përputhen në mënyrë të përkryer me rastin e çelikut. Ka rrip lëkure e zezë së cilësisë së lartë me model krokodili. Dekoroni dore tuaj me një aksesor që ju kthen në një zotëri të vërtetë. Produkti vjen me kutinë origjinale nga Royal London.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Hirtë
  • Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri
  • 41
  • 45
Nr. i pjesëve 9
GTIN 5051496080200
Kodi i produktit hRL580

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen