Thumbnail image
Orë dore Royal London 41343-15
173.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Royal London, e cila vjen e kombinuar me një brez dhe kornizë ngjyrë ari me nuancë rozë. Ora nuk ka kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të kaftë dhe xham minerali. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj me detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri
  • 39
  • 39
Nr. i pjesëve 7
Ngjyra
  • Rozë e artë
  • Kaftë
GTIN 5051496082075
Kodi i produktit hRL579

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen