Thumbnail image
Orë dore Royal London 41343-11
77.17 € 132.07 € (-42%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Royal London, e cila vjen e kombinuar me një brez dhe kornizë nga çeliku në ngjyrë argjendi. Ora ka një kronometër dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të kaltër që plotësohet me numra, indekse dhe akrepa argjendi dhe me xham minerali. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 39
Nr. i pjesëve 7
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kaltër
GTIN 5051496082037
Kodi i produktit hRL576

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen