Thumbnail image
Orë dore Royal London 21368-04
140.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga marka Royal London mjaft elegante dhe luksoze. Me mbrendësi me ngjyrë të bardhë dhe me indekse mjaft moderne shkëlqyese është ideale për çdo femër që dëshiron të duket si një zonjë e vërtet. Ora ka rripa mjaft cilësor dy ngjyrësh dhe është rezistente ndaj spërkatjeve deri ne 3 Bar. Ora vjen në një kuti origjinale nga Royal London.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Femra
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 8
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 33
  • 33
Kronograf Pa kronometër
Ngjyra
  • Bardhë
  • Rozë e artë
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
GTIN 5051496082136
Kodi i produktit hRL587

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen