Thumbnail image
Orë dore Royal London 21367-06
68.82 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra nga Royal London e përpunuar nga çeliku inox me ari praruar. Ky aksesorë posedon dizajn unik me ekran ngjyrë të argjend të kombinuar në mënyrë të përsosur me rripa ngjyrë rozë-flori, që do t’ua marrë zemrën qysh në shikim të parë. Ora posedon mekanizëm Quartz, është rezistente ndaj ujit, si dhe vjen me kutinë e saj origjinale.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Rozë e artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri
  • 32
  • 32
Madhësia
  • 6
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
GTIN 5051496082716
Kodi i produktit hRL606

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen