Thumbnail image
Orë dore Royal London 21276-08
90.85 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore për femra ideale për dukjen tuaj elegante. Ka rripa të ngjyrës së arit me brendësi të bardhë, indekse shkëlqyese dhe me gurë ndriques përreth saj. Xhami saj nuk gërvishtet dhe është rezistent ndaj ujit deri në thellësi 5 BAR. Ky aksesor është gjithqka që ju nevojitet për të pasur një pamje tërheqëse dhe moderne.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Femra
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 10
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes
  • Ari i praruar
  • Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 39
  • 39
Kronograf Pa kronometër
Ngjyra
  • Zezë
  • Ari
GTIN 5051496065351
Kodi i produktit hRL595

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen