Thumbnail image
Orë dore Royal London 21276-05
47.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo orë nga Royal London tërheqë të gjitha zonjat që dashurojnë elegancën dhe modestinë. E dizajnuar me rripa të punuar nga lëkura në ngjyrë të kaftë të errët në kombinim me kornizën praruar me ari, dekoruar me detaje kristalesh do t’ju bëjë për vete sapo ta shihni. Orën mund t'a shoqëroni edhe me veshje elegante por edhe me veshje të zakonshme ditore. Punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit.

Cilësitë

Prodhuesi Royal London
Origjina Angli
Gjinia Femra
Madhësia
  • Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
  • 10
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Sipërfaqja e kapëses Me shtresë PVD
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 39
  • 43
Kronograf Pa kronometër
Ngjyra Kafe
GTIN 5051496065320
Kodi i produktit hRL820

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen