Thumbnail image
Orë dore Rosefield UEBG-U24, zezë/ari
96.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Modeli i orës luksoze Rosefield është dizajnuar e tëra nga çeliku cilësor i veshur me ari. Kjo orë përshtatet me veshjen tuaj elegante. Punon me mekanizëm Quartz dhe është rezistente ndaj ujit deri në 30 m thellësi.

Cilësitë

Prodhuesi Rosefield
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 33
  • 37
Nr. i pjesëve 7
Ngjyra
  • Artë
  • Zezë
GTIN 8719324227773
Kodi i produktit hRF064

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen