Thumbnail image
Orë dore Police PL14385JSRS / 57
130.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e bukur e meshkujve nga marka Police, me një numrator në ngjyrë të zezë me një motiv të një kafke. Korniza pjesërisht e artë nga çeliku dhe rripi i zi nga lëkura përshtaten shumë me numratorin. Aksesori është i papërshkueshëm nga uji dhe ka mekanizëm të modelit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Police
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Numri 47
Profili i gomës 55
Stili Elegant
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Materiali Lëkurë
Fosforoshent Akrepa
Ngjyra Zezë
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
GTIN 4895148650950
Kodi i produktit hPO613

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen