Thumbnail image
Orë dore Police Bushmaster PL14638XSQS / 04
261.84 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Police, e cila vjen e kombinuar me një brez me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit dhe orës me ngjyrë gri me kornizë nga çeliku, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Veçanti e kësaj ore janë tre kronografë me një funksion të dyfishtë kohor që e bën atë një shoqërues praktik derisa udhëtoni midis zonave kohore. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Police
Origjina Hong Kongu
Gjinia Meshkuj
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Nuanca 52
Profili i gomës 60
Stili Elegant
Kronograf 3 kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 12
Datë Datë
Materiali Lëkurë
Ngjyra Hirtë
Fosforoshent Akrepa
Tjera Dual Time
GTIN 4895148668191
Kodi i produktit hPO610

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen