Thumbnail image
Orë dore Pierre Lannier 075J900
133.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore e cilësisë së lartë nga marka Pierre Lannier për të gjithë femrat që pëlqejnë aksesorët minimalistë. Numratori i bardhë është zbukuruar me akrepa dhe 60 tregues të vegjël në ngjyrë ari të vezullushëm. Lëkura e bardhë përbëhet nga një rrip i butë lëkure. Këllëfi pre çeliku ngjyrë ari me cilësinë e përsosur dekoron dorën tuaj në mënyrë të mahnitshme. Parametrat e orës: 32x36mm. Ora vjen me kutinë origjinale të markës.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Lannier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra Bardhë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 32
  • 36
GTIN 3700347002923
Kodi i produktit hPL127

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen