Thumbnail image
Orë dore Pierre Lannier 066L693
112.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë dore e cilësisë së lartë nga marka Pierre Lannier për të gjithë femrat që pëlqejnë aksesorët minimalistë. Numratori i zi është zbukuruar me akrepa dhe 60 tregues të vegjël në ngjyrë të argjendtë të vezullushëm. Lëkura e zezë përbëhet nga një rrip i butë lëkure. Këllëfi pre çeliku me cilësinë e përsosur dekoron dorën tuaj në mënyrë të mahnitshme. Parametrat e orës: 36x40mm. Ora vjen me kutinë origjinale të markës.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Lannier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Zezë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 36
  • 40
GTIN 3700347000134
Kodi i produktit hPL126

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen