Thumbnail image
Orë dore Pierre Lannier 031L944
125.39 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse jeni duke kërkuar një orë me stil, atëherë ky aksesorë është zgjedhja e duhur për ju. Një kombinim perfekt i ngjyrës kafe dhe prarim ngjyrë ari në të kuqe. E pasur me treguesa dhe gurë të vezullushëm në vend të numrave, duke e bërë atë të lehtë për t’u lexuar. Punon me mekanizëm Quartz. I papërshkushëm nga uji 3ATM/BAR. Parametrat e orës: 26x30mm. Vini një shtesë që të jeni gjithmon në qendër të vëmendjes.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Lannier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Kafe
  • Kafe
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Madhësia e unazave 26
Numri 30
GTIN 3700346998999
Kodi i produktit hPL128

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen