Thumbnail image
Orë dore Pierre Cardin Pyrenees PC902462F06
116.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë moderne dore për femra nga Pierre Cardin e përpunuar prej çelikut cilësor të veshur me ari. Ajo posedon rrip të hollë me dizajn elegant dhe kornizë të thjeshtë. Pjesa e brendshme me ngjyrë argjendi kap një dizajn të bukur me gurë shkëlqyes në vend të indekseve, numrin 12 romak dhe akrepa të shkurtër poashtu me ngjyrë ari. Ky aksesor është rezistent ndaj uji dhe ka mekanizëm të modelit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Cardin
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 32
  • 36
GTIN 7630040944243
Kodi i produktit hPC192

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen