Thumbnail image
Orë dore Pierre Cardin Pyrenees PC902462F05
96.76 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë moderne dore për femra nga Pierre Cardin e përpunuar prej çelikut cilësor të veshur me argjend. Ajo posedon rrip të hollë me dizajn elegant dhe kornizë të thjeshtë. Pjesa e brendshme me ngjyrë argjendi kap një dizajn të bukur me gurë shkëlqyes në vend të indekseve, numrin 12 romak dhe akrepa të shkurtër. Ky aksesor është rezistent ndaj uji dhe ka mekanizëm të modelit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Cardin
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 32
  • 36
GTIN 7630040944250
Kodi i produktit hPC191

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen