Thumbnail image
Orë dore Pierre Cardin Montgallet PC902421F01
101.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Pierre Cardin, e cila vjen e kombinuar me një brez me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të kaftë me kornizë masive nga çeliku, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Pjesa e brendshme me ngjyrë argjendi kap një dizajn të bukur me indekse dhe akrepa në kontrast me numratorin dhe një dritare date tek indeksi 3. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 5BAR dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Cardin
Origjina Zvicër
Gjinia Meshkuj
Kronograf Pa kronometër
Madhësia
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
  • 50
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Kafe
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 5 ATM/5 BAR
Datë Datë
Numri 42
GTIN 7630040944526
Kodi i produktit hPC197

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen