Thumbnail image
Orë dore Pierre Cardin Le Petit Drouot PC902392F06
116.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Pierre Cardin, e cila vjen e përpunuar krejtësisht nga çeliku me dizajn dy-ngjyrëssh . Ripi i hollë dhe elegant kombinohet përkryer me konizën luksoze të mbushur me gurë shkëlqyes. Pjesa e brendshme me ngjyrë ari me nuancë rozë kap një dizajn të bukur me një lule nga plastika që përshkruan tërë numratorin, si dhe akrepa të veçantë që e bëjnë leximin e orës të lehtë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Cardin
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Artë, Rozë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Sipërfaqja e rripit Pjesërisht e veshur me ar
Numri
  • 34
  • 40
GTIN 7630040944311
Kodi i produktit hPC189

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen