Thumbnail image
Orë dore Pierre Cardin La Gloire Nouvelle Femme PC902282F11
122.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Pierre Cardin e cila vjen e kombinuar me një brez me dizajn të thjeshtë me material nga lëkura. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë bezhë me kornizë të veshur me ari me nuancë rozë, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Pjesa e brenshme është me ngjyrë bezhë dhe kap një dizajn të bukur me indekse dhe akrepa të bronztë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit, ka tre kronografë dhe mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Cardin
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Ngjyra Bezhë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri 34
Nr. 38
Pesha 29 g
GTIN 7630040943901
Kodi i produktit hPC193

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen