Thumbnail image
Orë dore Pierre Cardin Brochant PC902412F02
92.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Orë e modës për femra nga marka e njohur Pierre Cardin. Ajo vjen e përpunuar nga çeliku cilësor i veshur me argjend, me rrip me dizajn milanez. Pjesa e brendshme kap një dizajn tejet elegantë me indekse në formë të gurëve shkëlqyes dhe akrepa të shkurtër mjaft elegant. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz.

Cilësitë

Prodhuesi Pierre Cardin
Origjina Zvicër
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra Argjendtë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Pjesët përbërëse Gur qelqi
Numri
  • 32
  • 36
Pesha 45 g
GTIN 7630040944403
Kodi i produktit hPC194

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen