Thumbnail image
Orë dore Ninfa R0151141516
118.58 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

E bërë për femra që pëlqejnë aksesorët elegant. Dialogu i tyre me lëkurë të zezë bazohet në një dizajn tradicional, dhe indekse të përkryera dhe I kombinuar me çelik ngjyrë ari. Lëkura e zezë gjithashtu mburret me një rrip lëkure. Hijeshoni dorën tuaj me një shtesë që nënvizon bukurinë tuaj natyrore. Ora nuk përmban kronograf me diametër 36x42x7.5 mm.

Cilësitë

Prodhuesi Morellato
Origjina Itali
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Lloji i sipërfaqes Ari i praruar
Forma Rreth
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 36
  • 42
Kapaciteti i kovës [litra] 7,5
Ngjyra
  • Zezë
  • Zezë
GTIN 8033288788461
Kodi i produktit hMO628

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen